Atrakcje

Atrakcje

Fontanny czekoladowe

Fontanny czekoladowe są absolutnym hitem na przyjęciach w USA i Zachodniej Europie a od niedawna również w Polsce. Są to urządzenia, w których rozpuszcza się specjalną belgijska czekoladę. Następnie spływa ona po kilku kaskadach roztaczając swój aromat. W czekoladzie zatapia się różne przekąski np kawałki owoców, ciasteczka, pianki, rurki. Czekoladowe fontanny są świetną atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych, bo któż z nas nie lubi czekolady!

ZOBACZ

Fontanny alkoholowe

W fontannach alkoholowych jak sama nazwa wskazuje serwować możemy przede wszystkim alkohol, od wina, delikatnych soft drinków, wymyślnych ponczy do mocnych kamikadze dla odważnych. Dobór drinka zależy od okoliczności, przewidywanych gustów gości i formy urozmaicenia już podawanych napoi. Górę fontanny możemy dekorować stosownie do okoliczności wnętrza i potrzeb, różnorodnymi owocami i kwiatami.

ZOBACZ

Maszyna do popcornu

Popcorn sprawdza się świetnie nie tylko w kinie czy domowym zaciszu przed telewizorem ale przyciąga rzesze amatorów na weselu, urodzinach czy imprezie firmowej.

ZOBACZ

Granitor

Niezależnie od tego czy lato jest upalne czy chłodne, atmosfera na przyjęciu weselnym zawsze jest gorąca a goście szukają sposobu ochłodzenia się i ugaszenia pragnienia. Granitor to proste w obsłudze urządzenie do schładzania zimnych, pysznych i wyjątkowo orzeźwiających napojów do konsystencji śniegu nazywanych granitą. Granita powstaje na bazie syropów i wody bądź z naturalnych soków owocowych oraz zmiksowanych owoców. Znakomicie smakuje także z dodatkiem alkoholu.

ZOBACZ

Balony z helem

Balonowa niespodzianka

Kolorowe pudło wypełnione balonami w dowolnym kolorze ustawiamy podczas mszy przed kościołem, salą weselną lub w dowolnie wskazanym miejscu. Unoszące się ku niebu kolorowe balony tworzą niepowtarzalny efekt. Taka niespodzianka zamawiana jest często jako prezent dla pary młodej przez rodziców, rodzeństwo czy przyjaciół.

Przygotowujemy też inne dekoracje z wykorzystaniem balonów z helem np. balonowe bukiety, balonowy sufit, balony z karteczkami z życzeniami, które goście wypuszczają w niebo.

ZOBACZ

Bufet owocowy

Na przyjęciach zazwyczaj owoce nie cieszą się powodzeniem i giną pośród mnóstwa innych smakołyków. Inaczej dzieje się kiedy oferujemy prawdziwe owocowe szaleństwo w postaci np tematycznie stworzonego bufetu owocowego, gdzie pływają rekiny z melona, statki z arbuza i inne wodne stwory a nad wszystkim góruje i przyciąga wzrok palma owocowa z prawdziwymi palmowymi liśćmi.

ZOBACZ

Wystrzałowy balon

Wystrzałowy balon to atrakcja przygotowana dla gości i Państwa Młodych zazwyczaj na pierwszy taniec ale także na urodziny, studniówkę, rocznicę ślubu czy Sylwestra. Balon olbrzym o średnicy 1m wypełniony jest mnóstwem małych baloników, konfetti, płatkami róż lub słodyczami. Najczęściej w czasie pierwszego tańca balon strzela i zawartość spada na Parę Młodą tworząc niepowtarzalny efekt.

ZOBACZ

Maszyna do baniek mydlanych

Bańki mydlane zawsze wprowadzają atmosferę luzu i beztroski, cieszą nie tylko dzieci ale i dorosłych. Proponujemy Państwu profesjonalną wytwornicę o dużej mocy, wytwarzającą ok.100 baniek na minutę, wydmuchiwanych w powietrze na wysokość ok.3-4m. Bańki mydlane zazwyczaj wypuszczane są podczas wyjścia z kościoła Pary Młodej, Pierwszego Tańca czy zdjęć plenerowych.

ZOBACZ

Wata cukrowa

Watę cukrowa uwielbiamy wszyscy. Przepadają za nią zarówno dzieci jak i dorośli, chociaż nie wszyscy się do tego przyznają.

ZOBACZ

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.